הרצאת השראה

הרצאה של רץ המרתון קטוע הרגל אלוף עולם, מרתון לונדון 2015, בריצת מרתון לקטוע רגל.

אתם מוזמנים לשמוע איך הוא עשה את הבלתי אפשרי ולמה הוא לא מתכוון לעצור שם…

זה יכול לקרות ביום שלישי סתמי, אפילו ביום ראשון שאחרי החגים.
לחדר הישיבות המוכר ייכנס בחור גבוה ויתחיל לדבר.
תוך כמה דקות גם היא תבוא – ההשראה.
כי כשאיתן חרמון מתחיל לספר את סיפורו, אי אפשר להישאר אדיש או ציני.
הוא היה מילואימניק בן 31 כשמצא את עצמו בעיצומה של מלחמת לבנון השנייה, על אלונקה, פצוע קשה עם רגל מרוסקת. “אני עוד ארוץ מרתון” – זה מה שאמר לחבריו שפינו אותו לבית החולים.
באותו הרגע החל מסע לא ייאמן.
איתן ניצב מול הדילמה הקשה: האם לקטוע את רגלו על מנת שיוכל להמשיך לרוץ.
בצעד אמיץ הוא החליט על קטיעה ומשם המשיך אל תהליך שיקום ארוך. צעד אחר צעד עבר את הדרך המאתגרת עד לאותו לרגע שבו הוא קם והתחיל לרוץ.
מאז איתן חרמון לא עוצר: הוא רץ מרתון מקצועי, אלוף עולם במרתון לונדון 2015 ומתכוון לרוץ עד שישבור את שיא העולם. כששומעים אותו מבינים שאולי הבלתי אפשרי הפרטי שלנו הוא אפשרי לגמרי.
שזה עניין של נחישות וכוח רצון, שעם אומץ ותעוזה כולנו יכולים לעשות בחירות טובות יותר ולהביא את עצמנו לתוצאות ולשינויים שחלמנו עליהם.
כשיוצאים מההרצאה חזרה אל חיי היום יום, אל פינת הקפה, המשרד, או הביתה אל הילדים לוקחים מנה גדושה של השראה והבנה שאפשר יותר. הרבה יותר. למה לא בעצם?

דברו איתי

ג' י - שייטת 13
הרצאתך הייתה מעוררת השראה, מרתקת, וקלילה להפליא. סיפורך משמש לנו דוגמא לכוח הרצון ולעוצמת ההתמדה של אדם. למדנו ממך המון. אמליץ בחום להזמין את איתן להרצאות בנושא כושר גופני, הצבת יעדים, השראה וכו'. בהערכה רבה
מיקי שהם - מנהלת רווחה  מגדל חברה לביטוח בע"מ
זכינו לשמוע הרצאה מפיו של איש מעורר השראה. ממליצה בחום על הרצאתו של איתן חרמון. הרצאה על איך ניתן להפוך קושי עצום להצלחה ושאין שום מכשול שיכול לעמוד בפנינו, זו רק שאלה של בחירה, רצון והחלטה שלא להיכנע. הרצאה שמתאימה מאוד לתקופה, לאווירה ובכלל לחיים. העובדים מאוד נהנו ופרגנו.
אורנבוך עמית- מנהל ישיבה תיכונית, אמי"ת שדרות
איתן העביר השנה שיחה אצלינו בישיבה התיכונית אמי"ת שדרות. איתן העביר את השיחה לתלמידי חטיבה עליונה. איתן מעביר את הסיפור בצורה אותנטית – מביא את סיפור הפציעה לתלמידים ואז מציב להם את הדילמה: מה עושים? כמובן שאיתן בחר בחיים ומראה להם עד לאן אפשר להגיע גם עם פציעה קשה כמו קטיעת רגל. איתן עובר איתם שלב אחר שלב בהתמודדות לאחר הפציעה עד ריצת המרתון. כמובן שכל השיחה נותנת לתלמידים המון חומר למחשבה על התמודדות בחיים עם אתגרים וכמו כן גם מכניסה לפרופורציות את בעיות התלמידים ולתובנה שיש דברים יותר קשים מהבעיות הרגילות שהם נתקלים איתם ביום יום. איתן העביר את השיחה בצורה טובה מאוד והתלמידים הפיקו ממנה רבות
Previous
Next

צרו קשר

מעוניינים בהרצאה? סדנא או להרשם לקבוצת ריצה - שלחו לי הודעה ואצור איתכם קשר