על ספורט וריצה בדרך להישגים אישים

ספורטאי לריצות ארוכות זה הסיפוק לעמוד באתגר, זה ההישגים האישיים שאתה צובר מאימון לאימון, זה המטרה שקבעת, אתה מתאמן יום יום, שבוע שבוע בעקביות, אבל, באימונים כמו באימונים יש אימונים מוצלחים שנותנים סיפוק וביטחון שהצלחת לעמוד ביעד! אני מצליח אני יכול! ויש אימונים שהאימון אינו מסתדר כפי שתכננתי, אני מרים את הראש ואומר לעצמי “טוב נמשיך קדימה” וחוזר למסלול לעוד אימון ועוד אימון ואז מגלה שההתמדה משתלמת!

הרצאת השראה ומוטיבציה אחרי פציעה

החלטות מובילות לתוצאות!!!לכל אחד יש דילמה, ומה עושים איתה? בהרצאתי אני מעביר את סיפורי על דילמה קשה, שבה היית צריך לבחור מצד אחד ברגל פצועה עם קושי ניכר בשיקום ביכולת לעמוד וללכת ומנגד קטיעת רגל, לאבד לתמיד חלק ממני, החלטת אל – חזור!את הדילמה הזו “סחבתי” למשך מספר רב של חודשים, עד להחלטה. כל זאת ועוד אני משתף בהרצאתי “החיים על רגל אחת, מיומנו של שיאן עולם”

אימוני ריצה בפארק הירקון

בוקר טוב, פארק הירקון תל אביב, מקום הריצה האלטימטיבי לאימוני ריצה, להתחיל את השבוע היום כמו שצריך, מוזמנים להצטרף לקבוצה ולאהוב את הדרך לפרטים בטלפון :054-7948512 או באתר /שלכם, איתן חרמון

‎הרצאה לבוגרי בית הספר כפר הנוער גן ונוף

זכות להעביר את הרצאתי לבוגרי בית הספר בטקס חלוקת תעודות סיום. כמו בהרצאה גם בחיים אנחנו יכולים לנהל את המגבלות הפיזיות והמנטליות, אלה לא יחסמו אותנו מלהגיע למטרות שהצבנו לעצמנו.