צעדים קטנים מובלים למטרה גדולה

קבוצת ריצה שבה נהנים מהדרך ומהאתגר ומתקדמים אל עבר המטרה!

קבוצת ריצה שמטרתה ללוות ולאמן אותך בקצב שלך, אם אתה רץ מתחיל או אם אתה כבר רץ מרתון שרוצה להתקדם לעוד  שיא, פריצת גבול של עצמך.

הקבוצה בנויה בצורה שכול אחד מקבל ליוויי אישי מקצועי על מנת להגיע למטרות שהציב לעצמו.

בתל אביב וראש העין,

טלפון: 0547948512

דברו איתי

איתן מאמן על עם ניסיון גדול בריצות ארוכות.

קבוצות קטנות בליווי אישי וצמוד.

4 שנים ו-6 מרתונים שלכל אחד מהם בוצעה תוכנית בהתאמה אישית שגרמה לי להנות מחוויית המרתון.- עודד

אל איתן הגעתי לפני כ-5 שנים עם רצון לרוץ מרתון מלא ראשון אבל בלי שום מושג איך אפשר לעשות את זה תוך כדי שגרת חיים עמוסה, עבודה, משפחה וכו’

איתן התאים לי תוכנית אישית ובסבלנות אין קץ דחף אותי קדימה אל עבר המטרה.

היום, 5 שנים אחרי, אני אחרי 5 מרתונים מלאים, כולם בהדרכתו!

ממליץ על איתן בחום לכל רץ (מתחיל או מתקדם) שמחפש ליווי אישי ומותאם לכל יעד ריצה שיחפוץ בו.

דמיאן

איתן

פגשתי אותך לראשונה לפני 4 חודשים, דברנו על תוכנית ריצה למרתון, תוך כדי שיחה נחשפתי לסיפור חייך המדהים..אתה מלא השראה!! הבנתי מיד שיחד איתך בעוד 18 שבועות אני עושה מרתון – וללא ספק.

לאחרונה סיימתי בהצלחה את המרתון הראשון שלי בטבריה, היה זה מרתון יוצא דופן עם גשם שוטף לכל אורכו, הצפות ורוחות..וכפי שאמרת לי 200 מטר לפני קו הסיום “זכית!! מרתון קשה יותר לא יהיה לך..”

תקופת האימון איתך כללה תוכנית מותאמת אישית ולאורך חיים אינטנסיבי, משפחה וכמעט ללא זמן פנוי. תוכנית עם אימוני עליות, אינטרוולים וריצות טמפו שהביאו אותי ליכולת לרוץ מרתון. דגש מיוחד נתת על איכות האימונים ובעיקר יחס אישי ואוזן קשבת בכל זמן.

האימונים במסגרת הקבוצה שאתה מוביל, סייעו לשיפור הישגי האישיים והגשמת היעדים, ההקפדה שנתת על חימום בתחילת אימון, טכניקת הריצה, חיזוק שרירי הגוף ותרגילי גמישות בסיום אימון הסירו לחלוטין סיכון לפציעה ושיפרו את הביצועים. קיבלנו טיפים על תזונה במהלך האימונים ובהכנה למרתון עצמו. היה שילוב אופטימלי של אימוני איכות ואימוני נפח, ובכלל אימון מנטאלי שחשוב לדעתי יותר מהחלק הגופני ובעיקר הנאה מהדרך…המוטו שלך של “תחשוב קל”, “צעדים קטנים” שליוו אותי לאורך האימונים והמרתון עצמו הביאו אותי להגשמת החלום.

אתה ללא ספק מקצוען, מאמן למופת ומלא השראה – ובעיקר בן אדם.

ברצוני להודות לך על תקופה מרתקת בחיי נפגש ביעד המרתון הבא.

עוז